OPTYMALNE ROZWIĄZANIA DLA LUDZI I ŚRODOWISKA

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

KONKURENCYJNE CENY

O NAS

Firma powstała w 2001 roku dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy kilku osób. Na przestrzeni lat grupa ludzi pracujących na sukces firmy rozrosła się do kilkudziesięciu pracowników i nieustannie się powiększa. Nasz zespół tworzą doświadczeni w swoim fachu specjaliści m.in. projektanci, technolodzy.

Chcąc poszerzać grono zadowolonych klientów nieprzerwanie podnosimy swoje kwalifikacje. Nasi pracownicy biorą udział w wielu szkoleniach, na których poznają innowacyjne rozwiązania oraz metody ich realizacji.

Wieloletnia praca opierająca się na wyspecjalizowanej kadrze, materiałach najwyższej jakości i możliwości kompleksowej obsługi klienta zaowocowała wyrobieniem przez naszą firmę własnej marki, a w efekcie zostaniem liderem w branży wodno – kanalizacyjnej oraz kwalifikowanym wykonawcą dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce.

ROZWÓJ FIRMY

Na początku kariery naszej firmy zajmowaliśmy się głównie dystrybucją oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Wraz z upływem lat oraz pozyskiwaniem nowych pracowników-specjalistów podjęliśmy się również doradztwa i projektowania wykonywanych inwestycji. Dzisiaj jesteśmy w stanie poprowadzić klienta przez wszystkie etapy pracy – od spraw urzędowych po montaż, a potem serwis.

Od kilku lat oferujemy również kompleksowe wykonawstwo sieci wodno-kanalizacyjnych, odwodnień, sieci energetycznych, budowę zbiorników retencyjnych, przepompowni ścieków czy przemysłowych oczyszczalni ścieków.

 

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Firma Handlowo-Usługowa „KRZYŚ” Krzysztof Wiśniewski

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

"Roboty budowlane objęte umową zostały wykonane należycie, solidnie, fachowo, w terminie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką budowlaną".
Gmina Przybiernów
"Dużym wyróżnieniem jest doświadczona kadra, potencjał techniczny i zdolność organizacyjna, które to w konsekwencji gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług".
Gmina Pomiechówek
"Firma wykazała się wysokim poziomem usług i wykwalifikowanymi pracownikami potrafiącymi sprostać wszystkim zadaniom".
Gmina Chmielno